Катеринопільська селищна рада

Офіційний сайт Катеринопільської селищної ради

Діденко Микола Маркович

Народився 12 серпня 1944 року в селищі Катеринопіль Черкаської області. Закінчивши Катеринопільську середню школу №1 в 1961 році поступив до Київського технікуму залізничного транспорту. Після навчання направлений на роботу на станцію Дарниця (м.Київ) на посаду чергового парку. З 1964-1967 р. служба в Радянській Армії.

У 1968 році вступив до Київського державного університету імені Т.Г.Шевченка на відділення політичної економії, економічного факультету, який закінчив з відзнакою у 1973 році і був направлений для вступу до аспірантури Вченою Радою факультету.

У грудні 1973 року був зарахований до аспірантури кафедри політичної економіки природничих факультутів Київського державного університету, де продовжував працювати. У 1979 році зарахований на посаду асистента кафедри політекономії природничих факультетів, а в 1979 році переведений на посаду старшого викладача. У 1982 році переведений на посаду доцента кафедри політекономії економічного факультету в цьому ж університеті, в 1998 переведений на посаду доцента кафедри теоретичної та прикладної економіки економічного факультету КДУ. Останній час працював на посаді професора кафедри теоретичної і прикладної економіки в КДУ. Опублікував 43 наукові та 23 навчально-методичні роботи. Підготував одного кандидата економічних наук. Доктор економічних наук, доцент, професор кафедри теоретичної та прикладної економіки.

Помер в 2003 році. Похований на Куликовому кладовищі в смт.Катеринополі Черкаської області.

 

Катеринопільська селищна рада © 2016 Frontier Theme